Ελληνογερμανική Αγωγή
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Ελληνογερμανική Αγωγή

Παρεΐτσες απο τα θρανία...
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Το 8hands φέρνει facebook, myspace, youtube, blogs...

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
theodore

theodore


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ηλικία : 38
Location : Μαθηματικό Αθήνας!
Registration date : 04/01/2008

Το 8hands φέρνει facebook, myspace, youtube, blogs... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Το 8hands φέρνει facebook, myspace, youtube, blogs...   Το 8hands φέρνει facebook, myspace, youtube, blogs... EmptyΠεμ Ιαν 31, 2008 1:24 am

Παράθεση :
Τι είναι το 8hands εν συντομία

Το 8hands είναι μια εφαρμογή που συγκεντρώνει όλους τους λογαριασμούς μας στις ακόλουθες ιστοσελίδες καθώς και όλες τις πιθανές αλληλεπιδράσεις μας, σε μια εφαρμογή. Θα έλεγα ότι κάνει ότι και ο Flock χωρίς να είναι όμως ένας browser. Οι υπηρεσίες που μπορούμε να χειριστούμε είναι οι ακόλουθες:

1. Social networks: MySpace, Facebook
2. Blogging: Blogger, Wordpress, TypePad, LiveJournal
3. Και τα YouTube, Flickr, Feedburner, Twitter

Δες τε καλύτερα το video!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.enastron.eu
thelxi

thelxi


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 127
Ηλικία : 38
Location : ceid.upatras.gr
Registration date : 04/01/2008

Το 8hands φέρνει facebook, myspace, youtube, blogs... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το 8hands φέρνει facebook, myspace, youtube, blogs...   Το 8hands φέρνει facebook, myspace, youtube, blogs... EmptyΠεμ Ιαν 31, 2008 3:45 pm

καλό!
Ήμουν έτοιμη να το κατεβάσω όταν σκέφτηκα ότι όλη η χαρά-ιεροτελεστία του πρωινού μου, είναι να κάτσω με τον καφέ μου, να ανοίξω όλα μου τα mailboxes, όλα τα φόρα που γράφω, το blog μου, τα blogs που διαβάζω, το slashdot κι ότι άλλο site κοιτάζω συχνά, το facebook και κανένα myspace και να αρχίσω να χαζεύω μέχρι να έρθω στα ίσα μου από τον ύπνο... Rolling Eyes
παρόλαυτα θα το κατεβάσω να δω πως είναι Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://blankwithink.wordpress.com/
Dim=*hit




Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 228
Ηλικία : 44
Registration date : 04/01/2008

Το 8hands φέρνει facebook, myspace, youtube, blogs... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το 8hands φέρνει facebook, myspace, youtube, blogs...   Το 8hands φέρνει facebook, myspace, youtube, blogs... EmptyΠεμ Ιαν 31, 2008 3:52 pm

Λογικά δεν θα υπάρχει για Linux οπότε δεν με αφορά. scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theodore

theodore


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ηλικία : 38
Location : Μαθηματικό Αθήνας!
Registration date : 04/01/2008

Το 8hands φέρνει facebook, myspace, youtube, blogs... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το 8hands φέρνει facebook, myspace, youtube, blogs...   Το 8hands φέρνει facebook, myspace, youtube, blogs... EmptyΠαρ Φεβ 01, 2008 4:26 am

bounce cheers ούτε εγώ το κατέβασα Laughing απλώς είπα να ενημερώσω μήπως και σας ενδιαφέρει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.enastron.eu
 
Το 8hands φέρνει facebook, myspace, youtube, blogs...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελληνογερμανική Αγωγή :: Διάλειμμα !! :: Τεχνολογία-Επιστήμονικά Νέα-
Μετάβαση σε: